• foto parkety
 

17. 09. 2010 Systém bezprašného broušení BONA Dust Care.

Bona Dust Care
Bona Dust Care je kompletní systém umožňující udržet prach pod kontrolou. Renovace parket s Dust Care je díky tomu bezstarostná již od počátku. Zájemci o renovaci parket a dřevěných podlah v bytech také nepřijdou zkrátka, protože společnost Bona na ně neustále myslí a připravila pro ně systém Bona Dust Care Single, který dosáhne do jinak těžce dosažitelných prostor. Systém Bona Dust Care Single je zcela nová přenosná jednotka Dust Care určená pro brusky vyvinuté speciálně pro dodavatele podlah pracující v bytových domech, rodinných domech a jiných veřejných budovách či prostorách. Jedná se o unikátní stroj pro bezprašné broušení, který je mnohem výkonnější než běžné vysavače. Tento stroj lze použít v prostředích vyžadujících vysokou čistotu jako jsou historické památky, galerie, autosalony apod. 

Systém shromažďování prachu je uzavřený, to znamená, že při výměně pytlů prach neuniká do vzduchu. Přenosný vysavač lze zakoupit nebo pronajmout. Snadno se připojuje k veškerým brusným strojům Bona Belt, Belt Plus, Flexi Drum, Buffer nebo Edge či Mini Edge. Bona je stále jediným poskytovatelem této nové technologie. Na zařízení Ermator je podána patentová přihláška na technologii označovanou jako dvoustupňový cyklon. 

Systém Bona Dust Care Single poskytuje dodavatelům podlah lepší pracovní prostředí, protože chrání okolí před brusným prachem. Systém Dust Care Single je navržen ergonomicky a posiluje tak pozici společnosti Bona jako dodavatele inovačních brusek se snadnou obsluhou. S Bona Dust Care Single brousíte čistěji, rychleji, zdravěji a ziskověji.

...návrat zpět